Siedziba : Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, Warszawa ul. Moliera 4/6; filia : ul. Twarda 42
tel. 22 827 25 92; 668 698 305; godz. 16.00 – 20.00; (602 629 134)
e-mail: studiosta@wp.pl
 

Regulamin Studia Taneczno - Aktorskiego dostępny poniżej

REGULAMIN

 

STUDIO TANECZNO-AKTORSKIE prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w budynku Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, ul. Moliera 2/4 i na ul. Twardej 42. Dysponujemy aż 9-cioma salami, w których od poniedziałku do piątku lekcje taoca rozpoczynają się o godz. 17.00, a w soboty i niedziele o godz. 10.00. Zapisy do grup dziecięco-młodzieżowych odbywają się w pierwszym tygodniu września, zajęcia rozpoczynają się w połowie września. Pedagogami STUDIA są byli soliści baletu, tancerze rozmaitych teatrów, pedagodzy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej oraz tancerze niezależni. Program dziecięcy obejmuje naukę: -baletu klasycznego (60 min.) dwa razy w tygodniu -taoca musicalowego, jazzowego lub współczesnego (15 lub 30 min.) raz w tygodniu -akrobatyki (15 lub 30 min.) Dwa razy do roku organizujemy lekcje otwarte trwające tydzieo, które mogą oglądad i fotografowad widzowie. Rok nauki wieoczy pokaz finałowy na scenie warszawskiej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Teatru Na Woli. 

 

Studio Taneczno-Aktorskie w 2015 roku obchodziło !!! dwudziestolecie istnienia. Nasz dorobek to ogromna ilośd uczniów - rocznie ok. 1200, udział w rozmaitych koncertach, castingach, promocjach, zrealizowaliśmy dwa przedstawienia: "Słuchając Gershwina" i "Zagubione w taocu", corocznie organizujemy w teatrze dwa koncerty dziecięce i dwa grup młodzieżowo-dorosłych, w których przedstawiamy widzom rozmaite światowe kierunki taneczne uczone w STUDIU.


 

Zajęcia grup młodzieżowo-dorosłych patrz :

Warszawskie Studio Tańca - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; www.wueste.pl

facebook